Zajęcia wspierające uczniów

Zajęcia wspierające uczniów
L.p
Imię i nazwisko
Termin realizacji zajęć
Sala
1.
Andrzejewski Sławomir
Środa 14.30-15.30
 
2.
Buziuk-Klimaszyk Sabina
Czwartek 14.30-15.30
s. 222
3.
Cammarano-Świerkowska Anna
Wtorek14.30-15.30
s. 108
4.
Cukrowska Dorota
Wtorek 15.30-16.30
sala gimnastyczna
5.
Czerwińska Maria
Środa 14.30-15.30
 
6.
Derda Monika
Wtorek 14.30-15.30
s.107
7.
Dutkiewicz Robert
Piątek 15.30-16.30
 
8.
Ekert Hieronim
Poniedziałek, Środa 14.30-15.30
s.202
9.
Filipowska Izabela
Poniedziałek 14.30-15.30
 
10.
Graduszewski Lech
12.12 g. 16.30-17.00,
26.01 g. 16.30-17.00
 
11.
Domagała Anna
Wtorek 14.30-15.30
s.104 F
12.
Jasiszczak Mateusz
Czwartek 14.30-15.30
s.106
13.
Kaiser Elżbieta
Piątek 14.30-15.30
wg ustaleń 1 razy w miesiącu
14.
Kill Łukasz
Czwartek 14.30-15.30
s. 208
15.
Klimecki Krzysztof
Środa 14.30-15.30
s.110
16.
Koszewska-Plich Katarzyna
Czwartek 15.30-16.30
sala gimnastyczna
17.
Krysiak Aleksandra
Wtorek 14.30-15.30
s.212
18.
Kuźniak Anna
Wolontariat wg potrzeb
 
19.
Lewandowska-Dera Ewa
Środa 14.30-15.30
s.222
20.
Loch Weronika
Poniedziałek 14.00-14.30, czwartek 15.30-16.00
s.206
21.
Lisek Anna
Wtorek 14.30-15.30
s.108
22.
Migdałek Leszek
Poniedziałek 15.30-16.30
s.225
23.
Mocek Danuta
Poniedziałek 14.30-15.30
s.210
24.
Muc-Konieczna Iwona
Poniedziałek 14.30-15.30
s.120
25.
Mikołajczyk Mariusz
Czwartek 14.30-15.30
s.222
26.
Ostrowska Joanna
Środa 14.30-15.30
s.225
27.
Osztynowicz Daria
Piątek 14.30-15.30
s.213
28.
Ruczaj Zbigniew
Wtorek 14.30-15.30
s.122
29.
Siwa Monika
Czwartek 14.30-15.30
s.206
30.
Siwecki Łukasz
Poniedziałek 15.30-16.30
 
31.
Sokołowska Marta
Środa 14.30-15.30
s.213
32.
Sokół Beata
Wtorek 14.30-15.30
s.113
33.
Szlandrowicz Tomasz
Czwartek 14.30-15.30
s.208
34.
Stanisławski Damian
Wtorek 15.30-16.00
s.206
35.
Szymańska Małgorzata
Piątek 15.30-16.30
s.224
36.
Tomaszewska Kinga
Środa 14.30-15.30
s.121
37.
Weymann-Redlińska Gabriela
Czwartek 14.30-15.30
s.209
38.
Wiczyńska Joanna
Wtorek 14.30-15.30
s.208
39.
Wieja Anna
Poniedziałek 13.30-14.30
 
40.
Wojciechowska Natalia
Wtorek 15.30-16.30
s.4c Rehabilitacja
41.
Wolska Bożena
Środa 14.30-15.30
co 2 tyg.
42.
Zapalska Aleksandra
Czwartek 14.30-15.30
s.223