Pewnego dnia w Londynie

« powrót25.04.2018Dnia 25 kwietnia 2018 roku uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum wyszli do teatru na przedstawienie grupy Easy English Theater pt:  „Pewnego dnia w Londynie” (One Day in London). Było to przedstawienie teatralne opowiadające o ciekawym i pełnym przygód dniu zwyczajnego nastolatka imieniem Chris. Widzowie towarzyszyli młodemu bohaterowi, gdy ten przemierzając ulice Londynu na każdym kroku wplątywał się w niecodzienne, a przy tym przekomicznie sytuacje.

Według twórców Easy English Theater „Przedstawienie angażuje emocje widzów, ułatwia zapamiętywanie i dzięki temu stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych lekcji języka angielskiego. Spędzając dzień wraz z Chrisem widzowie poznają rzadko spotykane w podręcznikach frazy i wyrażenia. Dobieramy je tak, by uczniowie oswoili się z prawdziwym, żywym językiem używanym w codziennej komunikacji anglojęzycznych krajów. Zależy nam na pokazaniu języka angielskiego w sposób, jaki na pewno przyda się im w życiu” (http://eet.edu.pl).

Młodzież była bardzo zadowolona z przedstawienia, język był dla nich komunikatywny, a co najważniejsze,  samo interaktywne przedstawienie włączające w swoją akcję widzów również było dla nich ciekawym pomysłem.

Zapraszamy do >>galerii zdjęć<<